Hakkımızda

E-Kursum Akademi 2022 yılında kurulmuş, kendisini sürekli yenileyen ve güncelleyen bir akademik kuruluştur. Harun Sancı tarafından kurulmuş olan E-Kursum Akademi yüzlerce öğrenciyi YKS, KPSS, ÖABT ve DHBT alanlarında sınavlara hazırlamakta ve bu öğrencilerin akademik olarak gelişimlerini sağlamaktadır. 


Uzman eğitici kadrosuyla ön plana çıkan E-Kursum Akademi, bünyesinde onlarca canlı ve video eğitim bulundurmaktadır. Aynı zamanda bu eğitimlere yönelik online deneme sınavları, online testler, online branş denemeleri, online konu kavrama testleri sizlerin hizmetinize sunulmaktadır. Dersleri hemen izledikten sonra bu sınav ve testlerle kendinizi geliştirebilecek ve aynı zamanda eksik ve yanlışlarınızı görebileceksiniz. 

Yüzlerce öğrenciye akademik eğitim veren E-Kursum Akademi her sınav döneminde başarıdan başarıya koşmuş ve koşmaya devam etmektedir. 

NEDEN UZAKTAN EĞİTİM ve E-KURSUM AKADEMİ?
Bizler uzaktan ve kaliteli eğitimler vererek siz değerli öğrencilerimizin her daim yanında olmaktayız. Bunun neticesinde uzaktan ve kaliteli eğitimler sayesinde zamandan tasarruf eder ve aynı zamanda kendinizi geliştirirsiniz. Kaliteli hocalar sizlere sayesinde konuları hemen kavrar kaliteli sorular çözerek de bu kavradığınız konuları hemen pekiştirir ve unutmazsınız. 

Bizler sizler için kaliteli eğitimleri üretmeye ve her zaman kendimizi ve siz değerli öğrencilerimizi geliştirmeye devam edecek ve sizler için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmalar yapmaya ve bu yaptığımız çalışmaları sizlere sunmaya çalışacağız.